Profil firmy

Jsme menší firma založená v roce 2011 se zaměřením na služby v oblasti informatiky a radiotelekomunikace.

Firma je smluvně navázána na největší distributory značkových počítačů, periférií a OEM komponent.

Jedná se primárně o významné výrobce a to Dell, Hall3000, HP.
V oblasti software jsme zaměřeni především na dodávky systémů a aplikací od společnosti Microsoft, Eset , Kerio, TBW- Tomáš Barhoň.

Od svého počátku se zabýváme především poskytováním služeb, realizace a servisu podnikových sítí s dodávkou vlastního hardwarového a softwarového řešení.
Zajišťujeme externí správu IT infrastruktury mnoha zákazníkům a především našim partnerům.

Následně díky našim zkušenostem a nových kolegů se zabýváme poskytováním dalších služeb s využitím internetu jako je například:

                                       zprostředkování připojení do sítě internetu

poskytování služby webhosting , cloud, VPS

tvorba webových stránek a e-shopů

webové prezentace

vzdálená správa podnikových či školních sítí

 

V roce 2018 jsme pro naše zákazníky rozšířili portfolio o video prezentace, fotografické prezentace a další grafické práce. Spustili jsme také nové stránky, které jsou obohaceny o modul e-shop. Také jsme otevřeli novou pobočku v Blatné, Fügnerova 975.

 

V roce 2019 jsme připravili místnost pro různá zasedání, reprezentace výrobků a školení. Místnost se nachází v Blatenské pobočce, která je 100% vybavená na dříve zmíněné akce. Tímto jsme zahájili školení, kurzy obsluhy PC od začátečnických, až po specializované kurzy firem.

Samozřejmostí je, že na naší provozovně obsloužíme řadu domácích uživatelů včetně prodeje a servisu počítačů zaměřených pro tuto skupinu (od historických PC až po specializované multimediální sestavy pro hraní 3D her a zpracování zvuku či videa).

V roce 2020 jsme aktualizovali náš e-shop, navázali jsme smlouvy s novými partnery a to United Network, HSD, Otavanet s.r.o. a mnoho dalšími. A také jako mnoha dalších firem procházíme těžkou zkouškou, která na nás padla “ z čistého nebe“ a to je Covid 19. Kvůli kterému jsme museli pobočku v Blatné dočastně uzavřít a řešit mnoho ukonů jako jiné konkurenční firmy.

Hodně věcí tedy zařizujeme z centra firmy a také hodně věci on-line. Snažíme se tudíž všemi silami o to, aby vše bylo lepší a stabilnější.

Váš tým KUP-PC

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Naši partneři ZDE.